Берман Анна

27 липня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано дев’ятирічну дівчинку з Вінницької області, Томашпільського району с. Рожнятівка Берман Анну.  У Анці вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Анни Маргарита Степанівна, яка виховує двох дітей самотужки, бо батько помер. Ми розпочали власний проект «Нехай сердечко Ганнусі стане здоровим!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті. ЮА.
З проханням надати благодійну пожертву на придбання окклюдеру Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для Анни, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
28 липня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Берман Ані. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 1серпня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
Ми, разом з Анною, її мамою Маргаритою та старшим братом, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка Ані. 
На згадку про перебування у дитячому відділенні Інституту серця Анна залишила нам дуже гарний вишитий малюнок.
 
Зі свого боку Фонд бажає Ані здоров’я, щастя, мирного неба та всього найкращого!