Врятуємо сердечко Владислава!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
10 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований хлопець з міста Києва Небжицький Владислав, який народився 12 жовтня 2002 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопця вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки з перевантаженням правих відділів серця. Владиславу терміново потрібно провести ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
 
Родина хлопця, це мати, Небжицька Людмила Сергіївна, батько Небжицький Віктор Леонидович та молодша сестричка  - дев’ятирічна Ангеліна. Мешкає родина у орендованому житлі у м. Києві. Мати працює у військовій частині  А1052, а батько, учасник АТО, служить старшим офіцером відділу пошукової роботи у військовій частині А0880. 
 
Щоб врятувати серце сину, придбати окклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, родина має збирати кошти декілька років, але такого часу у Владислава немає. Від усього серця батьки бажають, щоб їх  старший син мав здорове сердечко. Владислав спокійний, врівноважений хлопець, любить займатися спортом, але зараз це важко. .
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка сина Владислава, до Фонду звернувся батько хлопчика. 
 
Ми звертаємось до всіх з проханням, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте серце хлопця!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Небжицького Владислава.
 
Хлопцю можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!