Врятуємо сердечко Даніеля вдруге!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» і небайдужим людям
 
 
19 квітня 2019 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» на консультації був хлопчик з Бердичева Житомирської обл. Шевченко Даніель, йому майже чотирнадцять років, він народився 12 лютого 2005 року.
10 жовтня 2018 року хлопчикові вже було проведено в Інституті Серця рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки. Ми з вами збирали Даніелю на серцевий імплант гроші. Нам допоміг наш партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Сьогодні хлопчикові потрібно провести корекцію ще однієї вродженої вади серця - дефект міжшлуночкової перегородки в перімембранозной частини з проривами.
 
Даніелю необхідно термінова ендоваскулярна корекція дефекту серцевим имплантом - окклюдером Nit Occlud Le VSD, вартість якого: 108 605,00 грн. Крім вродженої вади серця у хлопчика ще синдром Ді Джорджі і ювеніальний ревматоїдний артрит.
Даніель старший син у багатодітній родині Шевченків, де крім нього виховується ще двоє молодших братів, одинадцятирічний Ілля і шестирічний Назар.
Живе родина в місті Бердичеві Житомирської області. Мама Юлія Казимирівна не працює, оскільки доглядає за Даніелем, дитиною-інвалідом. Вся сім'я живе за рахунок роботи тата Олександра Володимировича. Фінансові можливості сім'ї дуже обмежені і придбати самостійно такий дороговартісний витратний матеріал, щоб врятувати сердечко Даніеля вони не мають можливості.
За допомогою в наш Фонд звернулася мама Дані, з проханням надати допомогу в придбанні дороговартісного витратного матеріалу для її сина.
 
Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на окклюдер, підтримайте сердечко Даніеля ще раз!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Шевченка Даніеля.
 
За Вашим бажанням, можна зробити благодійну пожертву скориставшись карткою ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/ скориставшись кнопкою "Допомогти"
Не залишайтеся осторонь! Станьте добрими чарівниками для Даніеля!