Віталій впевнений в нашій допомозі і підтримці!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки Національному комітету "Міс Україна" та МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
24 січня 2018 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультирован тринадцятирічний хлопчик - Болібрух Віталій, він народився 04 травня 2005 року. Після обстеження у нього діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока і невелика дилатація лівого шлуночка серця. Віталію необхідно ендоваскулярне закриття дефекту комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 72 760 грн.
 
Віталій народився і росте в багатодітній родині, де крім нього виховується ще двоє неповнолітніх молодших братів, 6-ти річний Роман та 5-ти річний Валентин. Живе родина в селі Теперівка Деражнянського району Хмельницької області. Мама, Неоніла Василівна, працює в територіальному центрі соціального обслуговування м Деражня соціальним працівником, а тато, Микола Станіславович не працевлаштований, перебивається тимчасовими заробітками. Фінансове забезпечення багатодітної сім'ї дуже обмежена, і придбати самостійно такий дорогий видатковий матеріал, щоб врятувати сердечко старшого сина вони не мають можливості.
За допомогою в наш Фонд звернувся тато Віталія, з проханням надати допомогу в придбання дорогого витратного матеріалу для егоо сина.
 
Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте сердечко Віталіка!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Болібруха Віталія.