Серцю Романа потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone Україна"
 
 
18 жовтня 2017 року ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультирован хлопчик з смт Козелець Козелецького району Чернігівської області Музиченко Роман, він народився 16 червня 2004 року. У хлопчика діагностували вроджену ваду серця - невелика аневризма міжпередсердної перегородки з проривом. Роману необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого: 98 000 грн
 
Сім'я Романа - це мама, Музиченко Світлана Іванівна, тато - Музиченко Олександр Опанасович і молодший чотирирічний братик - Назар. Мама працює медичною сестрою в поліклінічному відділенні Козелецької районної лікарні, а тато тимчасово безробітний. Проживає сім'я в батьківському домі, разом з бабусею, так як власного житла не мають. Дохід сім'ї дуже малий і самостійно зібрати гроші на серцевий імплант для сина, вони не можуть.
До Фонду звернулася мама Романа, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання дорогого витратного матеріалу для її сина.
 
Звертаємося до всіх людей з щедрим і добрим серцем, допоможіть врятувати серце Романа!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Музиченко Романа.