Серцю Єлизавети потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки компанії "Vodafone Україна"
 
 
24 квітня 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» була проконсультована семирічна дівчинка Дишко Єлизавєта з села Неньковичі, Зарічанського раойну Рівненській області.
У дівчинки діагностували кілька вроджених вад серця-м'язовий дефект міжшлуночкової перегородки, вторинний дефект міжпередсердної перегородки за типом аневризми. Невелика дилатація порожнини лівого шлуночка серця.
 
Лізі терміново потрібно провести ендоваскулярне закриття дефектів 2 - ма окклюдерами:
- дефект міжшлуночкової перегородки - пристроєм для оклюзії дефекту VSD MemoPart з системою доставки MemoPart, вартість якого 101 864 грн.
- вторинний дефект міжпередсердної перегородки - окклюдером Figulla Flex II ASD комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого: 98 000 грн.
 
Сім'я Лізи - це мама-Дишко Людмила Святославівна, тато - Дишко Валентин Миколайович, старша сестричка Вікторія, дев'яти років і молодший братик Богдан, йому 4 рочки. Мама перебуває в декретній відпустці по догляду за малюком, а тато працює на тимчасових сезонних підробітках. Дохід сім'ї, для трьох дітей і батьків, 4 200 грн. Виділити гроші з цієї суми на придбання серцевих імплантів для Лізи сім'я не може, просто не вистачить на їжу та комунальні послуги.
 
Єлизавета дуже життєрадісна і добра дівчинка, найкраща мамина помічниця по дому і догляду за молодшим братиком. Всі дуже хочуть, щоб сердечко Лізи швидше стало здоровим.
 
За допомогою в наш Фонд звернулася багатодітна мама Людмила Святославівна, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання дорогих витратних серцевих імплантів для її дочки.
Давайте всі разом об'єднаємося і врятуємо сердечко 7-ми річної Єлизавети!
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Дишко Єлизавети.