Серце Михайла потребує термінового порятунку!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки компанії "Vodafone Україна"
 
 
30 березня 2017 року ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультирован шістнадцятирічний хлопець з села Великі Мацевичі, Старокостянтинівського району Хмельницької області - Шевчук Михайло. Після діагностування фахівцями у Мишка був встановлений діагноз: коарктація аорти, двухстулковий аортальний клапан з невеликою аортальною недостатністю, початкова легенева гіпертензія і аортальна гіпертензія.
 
Михайло разом з мамою, татом і молодшим братом Артемом проживають в селі Великі Мацевичі Старокостянтинівського району Хмельницької області. Папа - Шевчук Руслан Андрійович працює охоронцем в ТОВ «НЬЮ АГРО ПОДІЛЛЯ», а мама - Шевчук Світлана Вікторівна безробітна домогосподарка. Сім'я живе за рахунок підсобного господарства і на зарплати батька. Щось відкласти і зібрати гроші на дорогий серцевий стент з балоном для старшого сина немає ніякої можливості. З проханням про допомогу в купівлі необхідних витратних матеріалів до Фонду звернулася мама Михайла.
 
Корекція вродженої вади у Михайла вимагає негайного вирішення, у хлопчика вже початкова легенева гіпертензія, а наслідки цього діагнозу вкрай важкі. Для Михайла потрібно терміново купити покритий стент для коарктації аорти разом з БІП балоном для доставки стента, щоб ендоваскулярних методом усунути вроджену ваду серця. Вартість покритого стенту для коарктації аорти разом з БІП балоном для доставки стента 110 000 грн.
 
Ми просимо відгукнутися і підтримати серце Михайла, давайте разом зберемо гроші і купимо стент з балоном для Хмельницького хлопця!
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Шевчук Михайла.