Сердечку Даніїла потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
 
07 листопада 2018 року у ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультований хлопчик з міста Києва Хоменко Даніїл, який народився 18 квітня 2014 року. Фахівці Інституту серця діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для усунення цієї вродженої вади серця Даніїлу необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 68 480 грн.
 
Сім'я хлопчика - це мама, Хоменко Марина Анатоліївна, яка працює торговим представником у ТОВ «Хербіон». З батьком хлопчика мати у розлученні, тому виховує сина самостійно. Фінансові можливості родини замалі, щоб самостійно зібрати гроші на серцевий імплант для сина.
Даніїл веселий, життєрадісний хлопчик, дуже любить свою маму активні веселощі.
До Фонду звернулася мати Даніїла, та попрохала допомогти у зборі коштів на придбання дорогого витратного матеріалу, щоб врятувати сердечко її єдиного сина.
 
Звертаємося до всіх людей з великим і добрим серцем, допоможіть врятувати серце Даніїла, підтримайте наш Проект!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty .
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Хоменка Даніїла.
 
Серцю хлопчика можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті  http://www.serdze.org.ua , використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!