Сердечко Ганнусі дуже чекає вашої допомоги!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
20 вересня 2018 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували дівчинку з міста Рівне Голубош Анну, вона народилася 11 червня 2011 року. Фахівці Інституту серця діагностували у Анни вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
 
До Фонду  за підтримкою звернулася мама Ані, Голубош Іванна Анатоліївна. Вона попросила надати допомогу в зборі коштів, для придбання серцвого імпланта, щоб врятувати сердечко її доньці.
Аня разом з батьками і старшою сестричкою дванадцятирічної Ангеліною проживає в місті Рівне. Мама дівчинки, Іванна Анатоліївна, не працює і займається дочками, молодша Ганнуся часто хворіє. Папа, Голубош Іван Миронович, потрапив під скорочення і тимчасово безробітний . Фінансові можливості сім'ї не дозволяють самостійно придбати серцевий імплант для меншої дочки. Ганнуся весела, доброзичлива і хазяйновита дівчинка, любить грати зі старшою сестрою, кулинарить: піече тортики і тістечка. Дівчинка любить розвиваючі ігри, читати книжки і дивитися телевізійні передачі про космос. Це чудово.
Батьки дуже переживають за сердечко Ганнусі і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Ми разом з сім'єю Голубош звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко Розумниця Ганнусі, підтримайте наш Проект !!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Голубаш Анни.
 
Дівчинці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою «Допомогти» або «Зробити пожертву».
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!