Простягніть руку допомоги життєрадісній Софійці!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
 
06 березня 2018 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували семирічну дівчинку з села Деражне Костопільського району Рівненської області Реут Софію. У дівчинки діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Софійці необхідно ендоваскулярне закриття вади спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн 
 
До Фонду за підтримкою звернулася мама Софії, Реут Сніжана Валентинівна. Вона попросила надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко її єдиної дочки.
Софія разом з батьками живе в селі Деражне Костопільського району Рівненської області в будинку у родичів. Мама дівчинки працює прибиральницею в ковбасному цеху компанії «ГАЯР». Папа, Петро Миколайович, оглядає брата, інваліда дитинства 1 групи.
Місячні доходи сім'ї не дозволяють щось відкласти на серцевий імплант для доньки. Софійка дуже весела і життєрадісна дівчинка, любить танцювати, і допомагати мамі по господарству. Батьки дуже переживають за сердечко єдиної доньки і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко життєрадісною Софійки, підтримайте наш Проект!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
 
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Реут Софії.
Софійці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою "Допомогти".
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!