Простягніть руку допомоги Катерині з багатодітної родини!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
.
12 квітня 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» була про консультована Харченко Катерина з села Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області. Наприкінці жовтня місяця дівчині виповниться 13 років. Фахівці Інституту серця діагностували у Катерини вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та помірну дилатацію правих відділів серця. Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині  необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого: 102 000 грн
 
Родина Катерини, це мати, Харченко Ірина Василівна, батько - Харченко Володимир Андрійович та двойко молодших сестричок, дев’ятирічна Іванна та зовсім маленька Віра-Вероніка. Мешкає родина у селі Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області. Мати Катерини, зараз знаходиться у декретній відпустці, а до цього працювала молодшою медичною сестрою у Ірвенській ІПНІ. Зараз годує родину батько, але його заробітку не вистачає на всі потреби, тому самотужки зібрати кошти на серцевий імплант для старшої дочки він не може. Головне бажання родині Харченків, це щоб сердечко Катерини стало здоровим. Катерина активна дівчина, вона любить природу, проводити час на вулиці та завжди допомагає мамі по господарству. Заробітної плати Олени Іванівни ледве вистачає на прожиття, тому самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – вона не взмозі. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту - оклюдеру Figulla Flex II ASD системою доставки та вимірювальним балоном для лікування вродженої вади серця у Катерини до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, врятуйте сердечко дівчинки! Підтримайте наш проект!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Харченко Катерини.
 
Допомогти сердечку Ольги можливо на сайті Фонду http://www.serdze.org.ua/, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку, натиснувши на позначку «Зробити пожертву» або «Допомогти».
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!