Олександра просить вас про допомогу!

Проект завершено. Гроші надані Національним комітетом "Міс Україна"
 
 
24 березня 2017 року виїзною бригадою фахівців з ДУ «Інститут серця МОЗ України» в місті Рівному була проконсультована шістнадцятирічна дівчина Федорук Олександра з села Бабин Гощанського району Рівненської області. У Олександри був діагностований вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока
 
Олександра разом з мамою і двома молодшими сестрами, Оленою 6 років і Анастасією 4 роки проживають в приватному будинку в селі Бабин Гощанського району Рівненської області. Тато з сім'єю не проживає, офіційно аліментів на дітей він не платить, але Олександрі іноді допомагає придбати одяг і взуття. Мама Ірина Василівна, підробляє вишивальницею вдома і займається вихованням дітей, офіційного працевлаштування не має. Щось відкласти і зібрати гроші на серцевий імплант для старшої дочки немає ніякої можливості.
Корекція вродженої вади у Олександри вимагає термінового вирішення, оскільки дівчині вже 16 років і є вже початкова легенева гіпертензія, а наслідки цього діагнозу вкрай важкі. Саші потрібно термінове ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
 
Самостійно оплатити серцевий імплант для дочки багатодітна сім'я не в змозі. До Фонду звернулася мама Олександри з проханням надати допомогу в зборі коштів на дорогий витратний матеріал для її старшої дочки.
 
Сама дівчина написала про себе так:
«Привіт. Я, Федорук Олександра Олегівна. Мені 16 років. Навчаюся в школі. Моє хобі робити вироби з бісеру або малювати. Свій вільний час люблю проводити з друзями або кататися на велосипеді. Я не схожа на інших дівчат, я полюбляю машини, риболовлю, футбол. Так же я люблю своїх сестричок вони самі найкращі. Я обожнюю своїх батьків, які стараються все зробити для того щоб я була щаслива. Але вони не догадуються, що я і так щаслива, тому що вони здорові на відміну від мене.»
 
Зі звернення відразу зрозуміло, що Саша дуже хоче бути здоровою і радувати своїх сестричок і маму любов'ю і турботою. Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте серце Олександри!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Федорук Александри