Маленькій Віталіні дуже потрібно врятувати сердечко!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
25 вересня 2018 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували чотирирічну дитину з села Біла Чемеровецького району Хмельницької області Євчук Віталіну. Дівчинці 24 вересня виповнилося 4 роки.
У малечі діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Віталіні необхідно ендоваскулярне закриття пороку спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
 
Віталіна разом з мамою і бабусею живе в селі Біла Чемеровецького району Хмельницької області, в невеликому будинку. Мама дівчинки, Підскоцька Оксана Василівна, безробітна, займається домашнім господарством і городом. Місячні доходи сім'ї, а це державна допомога на дитину 1000 грн., мізерні і щось відкласти на серцевий імплант для дочки неможливо. Оксана Василівна виховує доньку одна, цивільний чоловік, Євчук Володимир Васильович, тато Віталіни - помер. Віталіна дуже спокійна і врівноважена дівчинка, дуже любить допомагати мамі і бабусі по господарству. Мама і бабуся дуже переживають за сердечко малечі і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі. До Фонду звернулася мама дівчинки Віталіни, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко її єдиною доньки.
 
Звертаємося до всіх небайдужих людей, які хочуть допомогти врятувати сердечко малечі Віталіни, підтримайте наш Проект !!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Євчук Віталіни.
 
Дівчинці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на головній сторінці нашого сайту http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою «Зробити пожертву».
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!