Маленький Ростислав чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки компанії "Vodafone Україна"
 
 
17 лютого 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультирований маленький хлопчик - Каплун Ростислав, йому ще немає і трьох років. У малюка діагностували вроджену порок серця - відкрита артеріальна протока.
 
Хлопчик разом з татом і мамою тимчасово проживає в м.Києві. Папа - Каплун В'ячеслав Олексійович, з м.Ромни Сумської області, працює інженером - програмістом в ТОВ «Інформаційні технології України», а мама, Каплун Ольга Василівна, з м Немирів Вінницької області знаходиться в декреті з маленьким сином. Основне забезпечення сім'ї лежить на плечах тата, а його дохід 7 000 грн. Після оплати квартири, грошей майже не залишається. Маленькому Ростику дуже потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
 
Самостійно оплатити серцевий імплант для сина сім'я не в змозі. В Фонду звернулася мама Ростика з проханням надати допомогу в зборі коштів на дорогий видатковий матеріал для її малюка.. 
 
 «Доброго дня! 
Ми звертаємося за допомогою, бо наш маленький синочок має хворе сердечко. Зараз йому 2,5 рочки, він активний, веселий, життєрадісний і розумний хлопчик, якого ми дуже сильно любимо.
На 2 день після народження з пологового будинку нас направили в Інститут Серця на УЗД через шуми в серці. Обстеження показало, що в нашого синочка мінімальний м’язовий дефект міжшлункової перетинки, відкрита артеріальна протока, відкрите овальне вікно, а також легенева гіпертензія. З того часу кожні пів року ми відвідуємо лікарню і робимо нове УЗД. На другому обстеженні в 3 місяці УЗД показало, що відкрите овальне вікно заросло самостійно, але відкрита артеріальна протока залишилася. Позитивна динаміка, а також дуже маленький розмір отвору давав нам велику надію, що вона також закриється самостійно, але нажаль цього не сталося.
На обстеженні в 2,5 роки нам повідомили, що відкрита артеріальна протока залишилася і самостійно вже не заросте, потрібно лише хірургічне втручання і чим раніше, тим краще. Допомогти нашому синочку може спіральна система для усунення дефекту відкритого артеріального протоку. Самостійно нам не під силу оплатити дану систему. Ми звичайна сім'я: тато В'ячеслав, мама Ольга і синочок Ростислав. У нас працює лише тато, я знаходжусь у декретній відпустці по догляду за дитиною. Обоє ми не кияни, але живемо в Києві, бо тут є можливість працювати на хорошій роботі, житло орендуємо. Нажаль, відкладати кошти не має можливості.
Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу у лікуванні нашого синочка.
З повагою, мама і тато Росточка.»
 
Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте сердечко Ростислава!
 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Каплуна Ростислава.