Маленький Роман чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки Національному комітету "Міс Україна"
 
 
25 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з м.Ірпінь Київської обл Дерюгін Роман, який народився 28 березня 2015 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку та невелику дилатацію лівого шлуночка та стовбура легеневої артерії. Для усунення цієї вродженої вади серця Роману необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн. 
 
Родина хлопчика - це мати, Грабовська Тетяна Сергіївна, батько, Дерюгін Володимир Миколайович та старша сестра Лілія восьми років, інвалід дитинства з дитячим церебральним паралічем.
 
Мешкає родина у однокімнатній квартирі батьків де спільно з ними проживає молодший брат Тетяни Сергіївни у місті Ірпінь Київської області. Батьки хлопчика перебувають у цивільному шлюбі. Мати Романа не працює доглядае старшу сестру хлопчика, єдиний годувальник у родині це Дерюгін Володимир Миколайович, який працює у національній поліції на транспорті, черговим поліцейським у Київському метрополітені.
Фінансові можливості родини досить обмежені і складаються з заробітної плати батька та державної допомоги на дитину, тому самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина вони не в змозі. Вся родина мріє про здорове сердечко Романа. Він дуже жвавий та усміхнений хлопчик, дуже любить гратися машинками, особливо іграшковими потягами та трамваями. Родина Романа проживає біля залізничного вокзалу і хлопчик дуже любить дивитися за рухом потягів з вікна. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Романа до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми також просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко маленького Романа!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Дерюгіна Романа.
 
Хлопчику можна швидко допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!