Маленький Артемко дуже чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
22 квітня 2018 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультован півторарічний малюк - Макаренко Артем з с.м.т. Добровеличківка Стеблинського району Кіровоградської області. У малюка діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока, відкрите овальне вікно і ще супутні діагнози.Артемкові потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн
 
Артемка, разом з мамою, татом і старшим братом Богданом проживає в с.м.т. Добровеличківка Стеблинського району Кіровоградської області. Папа - Макаренко Євген Антонович, працює водієм далекобійником, а мама, Макаренко Марина Юріївна, знаходиться в декретній відпустці по догляду за маленьким сином. До декрету мама працювала вчителем в Довровелічковской середній школі І-ІІІ ступенів № 1. У маленького Артемка є генетичні проблеми і він часто хворіє. Витрати на харчування і лікарську терапію для малюка забирають основну частину грошей, а ще потрібні підгузники, одяг і багато найнеобхідніше. Фінансовий стан сім'ї досить проблематичний, а маленькому Артемкові потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
Самостійно оплатити серцевий імплант для сина сім'я не в змозі. До Фонду звернулася мама Артемка, з проханням надати допомогу в зборі коштів на дорогий видатковий матеріал для її малюка.
 
Ми звертаємось з проханням до всіх небайдужих людей з великим і добрим серцем, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко маленького Артемки!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Макаренко Артема.
Артемкові можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на головній сторінці нашого сайту http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою «Зробити пожертву».
 
Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!