Максиму терміново потрібна допомога небайдужих людей!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
 
1 жовтня 2018 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультирован хлопчик з с.Томашівка Дунаєвецького р-ну Хмельницької області Дичок Максим, він народився 08 червня 2006 року. У хлопчика діагностували вроджену ваду серця - відкрите овальне вікно, а також стан після перенесеного гострого ураження мозкового кровообігу (інсульту) за ішемічним типом в басейні лівої внутрішньої сонної артерії в квітні місяці цього року. Максиму необхідне термінове ендоваскулярне закриття вродженої вади серцевим імплантом - окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого: 105 000 грн.
 
Максим старший син в сім'ї Дичко, де крім нього виховується ще молодший брат - семирічний Артемка. Живе родина в селі Томашівка Дунаєвецького району Хмельницької області в частині приватизовану будинку. Мама, Ольга Павлівна, працює вчителем зарубіжної літератури в Дунаєвецької загальноосвітній школі І-ІІ ступеня. Папа Дичок Василь Васильович, доглядає за дитиною-інвалідом, старшим сином Максимом.
 
Весь дохід сім'ї - це заробітна плата мами і державна допомога на дитину-інваліда. Фінансові можливості сім'ї дуже обмежені і придбати самостійно такий дороговартісний видатковий матеріал, щоб терміново врятувати сердечко старшого сина вони не мають можливості.
За допомогою в наш Фонд звернулася мама Максима, з проханням надати допомогу в придбання дорогого витратного матеріалу для її сина.
 
Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко і здоров'я Максима!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Дичко Максима.
 
За Вашим бажанням, можна зробити благодійну пожертву скориставшись карткою ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою "Зробити пожертву» або «Допомогти»
Не залишайтеся осторонь! Станьте добрими чарівниками для Максима!