Допоможемо врятувати сердечко маленького мандрівника!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано, завдяки пожертвам родини Хитрих і МБФ "Українська Біржа Благодійності"
 
 
 
12 жовтня 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували семирічного хлопчика з села Самари-Оріхові Ратнівського району Волинської області Штик Максима. У хлопчика діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Сердечко усміхненого і життєрадісного Максимка знаходиться в серйозній небезпеці. Тільки ми з вами в силах запобігти неминучому і подарувати хлопчикові шанс на життя!
 
Дивлячись на Максимку, розумієш, що мандрівниками не стають ось просто так, раптово, без причини. Справжні мандрівники вже народжуються з певним незгасним вогником цікавості в душі, яке їх штовхає вперед, кличе назустріч пригодам. Саме такий наш маленький герой!
 
На жаль, юний мандрівник і мрійник прийшов в цей світ не тільки з невгамовним жагою нових відкриттів, а й із загрозливою для його життя вадою серця. Протока, що не закрилася після народження, з кожним роком, несе для хлопчика все більше і більше проблем зі здоров'ям і, якщо нічого не робити, то неминуче призведе до сумного фіналу.
 
Щоб врятувати юного мрійника і дати шанс забути про постійне прислуховування, а часом і хворобливі удари маленького, але такого хороброго сердечка, необхідно провести операцію із закриття відритої артеріальної протоки ендоваскулярним шляхом системою Nit Occlud PDA.
Для проведення даної операції необхідно придбати окклюдер - це медичний пристрій, що грає роль своєрідної «заплатки», який, усунувши дефект, дозволить повернути Максимку до повноцінного життя. Вартість такого пристрою - 64 093 грн.
 
Чи варто говорити, що для самої звичайної сім'ї з крихітного села Самари-Оріхові, що у Волинській області - це завелика кількість грошей, які їм просто не зібрати своїми силами. Сім'я Максимка, в якій крім нього є ще старша сестричка, живе тільки за рахунок домашнього господарства і невеликої допомоги бабусь і дідусів.
Рідні майбутнього мандрівника і він сам сподіваються на допомогу добрих і чуйних сердець!
 
Давайте зробимо диво і допоможемо відважному мрійнику, який мріє подорожами, відкриттями і дивовижними країнами, «полагодити» своє хоробре серце і все ж дізнатися, «де закінчується горизонт і що там за ним ховається?»
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / с 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Штик Максима.