Допоможемо сердечку сонячного хлопчика Олега!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»

 
05 вересня 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» був проконсультований сонячний хлопчик з села Привороття Брусиловського району Житомирської області Пількевич Олег, який народився 07 серпня 2012 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджені вади серця –  аневризматичне вип'ячування міжшлуночкової перетинки з проривом, відкриту артеріальну протоку, помірну тристулкову недостатність, невелику дилатацію порожнини лівого шлуночка. Крім вродженої вади серця у хлопчика ще синдром Дауна.
 
Для усунення відкритої артеріальної протоки у серці Олега потрібне термінове ендоваскулярне закриття її серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 65 270 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Пількевич Світлана Василівна та батько Пількевич Олександр Анатолійович. Мешкає родина разом з батьками у невеликому приватному будиночку у селі Привороття Брусиловського району Житомирської області. Мати не працює, бо доглядає дитину інваліда, а батько працює охоронцем у ПП «Привороття-АГРО». На прожиття у родини є мінімальна заробітна плата батька та державна соціальна допомога на дитину. Зрозуміло, що самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина родина не в змозі. Від усього серця батьки бажають, щоб їх єдиний маленький син мав здорове сердечко. Олег веселий та дуже активний хлопчик любить гратися та допомагати мамі на городі.
 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка маленького сина Олега до Фонду звернулась мати хлопчика. Вона уклінно прохала всіх небайдужих людей врятувати сердечко її маленького синочка. 
 
Ми звертаємось до всіх з проханням, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Пількевича Олега.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!