Допоможемо сердечку Павла!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки ТОВ "Пластікс Україна"
 
 
24 січня 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» був про консультований дев’ятирічний хлопчик з села Стопчатів Косівського району Івано-Франківської області Кічак Павло, який народився 09 лютого 2009 року. У хлопчика діагностували вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для у усунення цієї вродженої вади серця Павлу необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 102 000 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Кічак Оксана Ярославівна. Мешкає родина у селі Стопчатів Косівського району Івано-Франківської області. Мати Павла працює вихователем у Яблунівської спеціальної школі-інтернаті  у с.м.т. Яблунів Косівського району Івано-Франківської області та самотужки виховує сина. Головне її бажання, щоб її єдиний син був здоровий. Павло веселий та дуже жвавий хлопчик, цікавиться усім на світі. Заробітної плати Оксани Ярославівни ледве вистачає на прожиття, тому самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном для лікування вродженої вади серця у сина вона не в змозі. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту  для дев’ятирічного Павла до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Кічак Павла.