Допоможемо Каролінці продовжити співати!

Проект завершено. Кошти зібрані на Українській Біржі Благодійності
 
 
14 листопада 2016 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» була проконсультована маленька дівчинка з села Соломоново Ужгородського району Закарпатської області Гаврилюк Кароліна, їй трохи більше 6 років.
 
У дівчинки діагностували вроджену ваду серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки з невеликою дилатацією правих відділів серця. Каролінці необхідно ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 90 000 грн
 
 
До Фонду звернулася мама Кароліни, Гаврилюк Діана Іванівна, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання дорогого витратного матеріалу для її дочки.
 
Сім'я Кароліни - це мама і тато - Гаврилюк Василь Анатолійович і Діана Іванівна. Мама працює фельдшером в ЛКЛ ВТ Філії «ЦОЗ» ПАТ «Укрзалізниця», а Василь Анатолійович працює різноробочим на будівництві в Київській області р Вишгород. Дохід сім'ї невеликий і самостійно зібрати гроші на серцевий імплант для Кароліни, вони не можуть. Кароліна величезна татова і мамина радість, талановита, музично обдарована дівчинка.
 
Ми подали проект про збір коштів на серцевий імплант для Каролінки на МБФ «Українська біржа благодійності», ось його текст:
«Доброта, лучезарность и творческая энергия созидания буквально переполняют талантливую Каролинку. Она просто не представляет свою жизнь без вдохновляющего звучания музыкальных композиций, без того, чтобы её тонкие умелые пальчики не коснулись глянцевой белоснежности клавиш фортепьяно, и не разлилась музыка, идущая, казалось бы, из самого сердца! Родные и близкие люди Каролинки не могут представить себе дня, чтобы не раздавалось её жизнерадостное пение, чистотой своих переливов наполняющее душу радостью и теплом!
Но, как бы ни была сильна всеобъемлющая любовь близких ей людей, жестокость диагноза диктует свои условия. У девочки – вторичный дефект межпредсердной перегородки. Это значит, что в перегородке между правым и левым предсердием есть отверстие, которое мешает нормальному кровообращению и не только создаёт массу неприятных последствий, но и, самое страшное, если ничего не делать, ведёт к необратимому и печальному финалу. 
Сейчас Каролинка уже ощущает сильную тахикардию, очень быстро утомляется, а нежданная бледность начисто согнала здоровый румянец с её щёчек. Песни обрываются – не хватает воздуха, сердечко колотится так, словно задумало немедленно вырваться из груди. Игра на фортепиано обрывается – не хватает сил… В лучащихся глазах маленькой талантливой украиночки стоят слёзы и, читается, возможно по-детски наивная, но такая пронзительно болезненная мысль: «А как же теперь не петь и не играть, ведь это не просто забава, во всём этом и есть моя жизнь!»
На сьогоднішній день існує тільки один спосіб лікування даного захворювання - хірургічний. Цей спосіб дуже ефективний, дівчинка, після установки окклюдером, покликаного закрити той самий злощасний отвір в міжпередсердної перегородці, стане цілком здоровою дитиною і ніколи не згадає про той кошмар, в який стало занурюватися її маленьке життя зараз. Але, разом з тим, цей спосіб лікування має і лякаючу фінансову сторону. Сім'я Гаврилюк з невеликого села Соломоново, Ужгородського району, Закарпатської області в повному розпачі, оскільки сума, необхідна на операцію, для них просто  величезна.
Давайте ж не дамо цього співу обірватися і добротою наших сильних сердець допоможемо маленькому талановитому серцю продовжувати битися!»
Т.м. мами: 095-591- 12- 78
 
Звертаємося до всіх людей з щедрим і добрим серцем, допоможіть врятувати Каролінку! За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, які розміщені на сайті або електронною поштою.
 

Наші реквізити:

Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Гаврилюк Кароліни.