Зваричук Аліса

09 квітня 201 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано семирічну дівчинку з міста Хмельницького Зваричук Алісу. У дівчинки  вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та невелика  дилатація правих відділів серця. Алісі потрібна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 105 000 грн. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної донечки  звернулась мати дівчинки – Зваричук Сюзанна Леонідівна. Фонд розпочав проект «Сердечку Аліси дуже потрібна допомога!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку маленької дівчинки відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
 
10 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проведена ендоваскулярна корекція вродженої вади серця - вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Зваричук Алісі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 12 квітня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
 

 
На згадку, Аліса подарувала нам малюнок, на якому відобразила бачення логотипу Фонду. Щиро дякуємо!
 
Ми, разом з Алісою, її батьками та рідними, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
 
 
 
Бажаємо Алісі та її родині здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.