Жалоба Павло

22 січня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано восьмирічного хлопчика з міста Херсону Жалобу Павла, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Павла – Жалоба Тетяна Сергіївна. Ми розпочали проект «Павлу дуже потрібно врятувати сердечко!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Назара, Фонд звернувся до своїх постійних та надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
23 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Жалобі Павлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже
 
25 січня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Павлом, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Зі свого боку, бажаємо Павлу рости здоровим та радувати батьків!
Всього найкращого!