Вертугіна Уляна

29 березня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з міста Вишневе Києво - Святошинського району  Вертугіну Уляну, яка народилася 06 вересня 2014 року. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. 
Улянці потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної дочки  звернувся батько дівчинки – Вертугін Артем В’ячеславович. Фонд розпочав проект « Допоможемо маленькій принцесі Улянці!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи.
 
Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у малечі запропонувала німецька компанія PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які надали спіральний комплект Nit-Occlud PDA для маленької Улянки. 
 
30 березня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Вертугіній Улянці. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 02 квітня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Улянкою та її батьками, щиро вдячні німецькій компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які допомогли врятувати дівчинці життя! 
Бажаємо Улянці та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.