Удод Каріна

12 січня 2015 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку Удод Каріну, 2013 року народження. Дівчинці ще немає і двох років, але вона неодноразово проходила лікування вродженої вади серця:  у 2013 році корекцію загального артеріального ствола ІІ типу з пластикою дефекту міжшлункової перетинки, та у 2014 році РЕД стенозу кондуїту легеневої артерії. Сьогодні Каріні дуже потрібно провести стентування кондуїту легеневої артерії, для цього необхідно придбати стент-систему “АндраСтент”, вартість якої 66 982 грн.

 

 

 

Родина Каріни, це мати, Ірина Володимирівна та батько Андрій Петрович.  Батько Каріни регент-псаломник храму Всіх Святих Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви у с. Колки, Дубровицького району Рівненської області, мати не працює, допомагає чоловіку у релігійному служінні. Мешкає родина у приміщенні храму, фінансові можливості не дозволяють родини самостійно придбати стент- систему для рятування дочки.
З проханням надати благодійну допомогу для придбання стент-системи “АндраСтент” для маленької Каріни Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку.

 

 

Ми, разом з родиною Удод, щиро вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку стент-системи “АндраСтент”, що дозволило 14 січня провести імплантацію стент-системи у стенозірований сегмент кондуїту між ПЖ та ЛА ендоваскулярним методом у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і  20 січня  у задовільному стані дівчинка була виписана додому.

 

Щастя та здоров’я бажаємо маленькій Карині та її родині.