Турченко Кіра

20 травня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано одинадцятирічну з міста Енергодар Запорізької області дівчинку Турченко Кіру, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчина потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Кіри – Турченко Ірина Валентинівна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Кіри!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку дівчини відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця.  Від усього серця щира їм подяка!
 
21 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Турченко Кірі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 23 травня у задовільному стані дівчину було виписано додому.
 
Ми, разом з Кірою та її мамою, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу, який допоміг врятувати дівчинці життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
Кіра, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!