Тарасюк Вадим

22 грудня 2016 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано хлопчика з села Дюксин, Костопельського району, Рівненської області Тарасюка Вадима. Він народився у багатодітній родині 27 лютого 2004 року. У Вадима вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, йому потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн. 
 
 
 
Історію Вадима з багатодітної (5 дітей) родини ми розповіли нашим друзям и партнерам - Національному комітету «Міс Україна», та попрохали допомоги. Наші красуні з радістю підтримали Вадима виклавши його історію  у проекті «Краса з ціллю», це вже друга дитина, сердечко якої врятували наші красуні. І ось кошти надані, витратний матеріал придбаний та така необхідна для хлопця операція зроблена 23 грудня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Україна». 
 

 
Завдяки великим та добрим серцям наших красунь, врятоване ще одне дитяче сердечко. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і  26 грудня у задовільному стані Вадим був виписаний додому. Але як була здивована мама Вадима та він сам, коли до нього та всіх маленьких пацієнтів дитячого відділення Інституту серця завітали з Новорічними подарунками та щирими вітаннями здоров’я та всіх гараздів виконавчий директор Ірина Копаниця,Міс Україна-2016 Олександра Кучеренко та Miss International Ukraine-2016 Вікторія Кіосе. 
 
 
Ця зустріч запам’ятається Вадиму надовго.  
 
Вадим, разом з мамою, щиро вдячні Національному комітету «Міс Україна», за гарний Проект, надані кошти та врятоване життя!
Фонд зі свого боку подякував нашім красуням за творення добра та подарував гарний дитячий малюнок Міс України 2016 Олександрі Кучеренко