Сотникова Марія

28 листопада 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з міста Харкова Сотникову Марію, який 19 серпня цього року виповнився 1 рік. У дівчинки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. 
 
Марії потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної донечки  звернулась мати дівчинки – Сотникова Катерина Олександрівна. Фонд розпочав проект «Маленькій марії дуже потрібно врятувати сердечко!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи.
 
На допомогу сердечку маленької дівчинки відразу відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». У короткий термін необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
 
29 листопада 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Сотниковий Марії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 04 грудня у задовільному стані та веселому настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з маленькою Марійкою та її матусею, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
Бажаємо малечі та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.