Штик Максим

17квітня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано восьмирічного хлопчика  з села Самари – Оріхові Ратнівського району Волинської області Штика Максима, який народився 12 серпня 2010 року. У хлопчика діагностували вроджену ваду серця  - відкриту артеріальну протоку. Максим потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартістю 64 093 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Максима Інна Іванівна, яка разом з чоловіком Сергієм Івановичем виховують двох неповнолітніх дітей. Ми розпочали власний проект «Допоможемо врятувати сердечко маленького мандрівника!». Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті. ЮА, вагонах київського метрополітену та потім на МБФ «Українська біржа благодійництва» був розміщений проект «Врятуємо мрійника Максима!» За час проекту 188  небайдужих людей на МБФ «Українська біржа благодійництва» зібрали 36 000 грн, цей суми коштів не вистачало на придбання серцевого імпланту, бо першу частину коштів було надано родиною Хитрих. Завдяки цьому ми змогли придбати спіральну систему та передати до Інституту Серця.
 
І ось 18 квітня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Штику Максиму! Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 20 квітня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. 
Ми, разом з Максимом, його батьками,  старшою сестрою та всіма близькимиі рідними, щиро вдячні щиро вдячні родині Хитрих та МБФ «Українська біржа благодійництва», завдяки яким змогли придбати серцевий імпланту для маленького Мандрівника та врятувати його сердечко!
З свого боку Фонд бажає маленькому Максиму здоров’я, щастя, нових вражень, мирного неба та всіх гараздів!