Шмалковський Данило

12 вересня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано одинадцятирічного хлопчика з міста Вінниця Шмалковського Данилу, в нього вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. відкрита артеріальна протока. Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопчику необхідна була ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 102 000 грн. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Данила, Шмалковська Олена Валеріївна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Данила!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Тимофія зразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
13 вересня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено зондування серця, додаткові обстеження – інтраопераційначерезстравохідна ЕХО-КГ та було з’ясовано, що міжпередсердна перетинка у області овальної ямки хлопчика стоншена, але дефекту міжпередсердної перетинки немає, серцевий імплант не знадобився.
Радості мами Данили та самого хлопчика не було меж та вже 14 вересня Данилу у задовільному стані виписали додому. 
Завдяки серцевому імпланту, який був придбаний для Данила буде врятоване сердечко маленького Фостей Артура, з села Оселівка Кельменецького району Чернівецької області, з такою самою вродженою вадою серця http://www.serdze.org.ua/ua/pacient/stanemo-dlya-malenkogo-artura-dobrimi-charivnikami  
 
А Фонду на згадку про перебування у Інституті серця родина Шмалковських залишила дуже гарну роботу «Сердечки на долонях».
 
Дякуємо!. 
 
Данило, бажаємо тобі щастя, здоров’я та завітай до нас у гості. Завжди раді! Всього найкращого!