Шило Владислава

16 червня 2015 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано дуже приємну та гарну дівчину  Шило Владиславу, яка народилася 30 травня 2000 року. У Слави вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

 

 

Дівчина поступила до відділення вроджених вад серця для ендоваскулярного закриття спіральною системою дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA, вартість якої 57 780 грн.

 

Родина Владислави, це мати, Юлія Петрівна та батько Олександр Петрович, мешкать вони у приватному будинку у смт. Рокитне Київської області. Владислава - обдарована дитина, гордість батьків. Вона  гарно співає, добре вчиться, займається у художньому гуртку та приймає активну участь у різних заходах: приймала участь у конкурсі співу «Калиновий дзвін», який проходив у кожному селищі області,  у обласному конкурсі зайняла І місце у 2013 році. В цьому році дівчина також брала  участь у цьому конкурсі та зайняла ІІ призове місце.  Батьки Владислави зараз тимчасово не працюють. Родина перебуває у скрутному матеріальному становищі, тому самостійно знайти кошти на придбання дороговартісного витратного матеріалу, вона не в змозі.

 

З проханням надати благодійну допомогу в придбанні спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA у Владислави Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку.

 

 

Мы, вместе с семьей Шило, искренне благодарны компании МТС Украина, которая обеспечила покупку необходимой спиральной системы для устранения дефекта открытого артериального протока Nit-Occlud PDA, что позволило 17 июня провести эндоваскулярное закрытие спиральной системой дефекта открытого артериального протока у Владиславы в ГУ «Институт Сердца МОЗ Украины ». Послеоперационный период прошел без особенностей, и уже 22 июня в удовлетворительном состоянии девушка была выписана домой.

 

Бажаємо Владиславі здоров’я,  щастя та нових творчих здобутків!