Шевченко Даніель

01 жовтня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано хлопчика міста Бердичева Житомирської області Шевченка Даніеля, який народився 21 лютого 2005 року. У Данієля вроджена вада серця – аневризматичне випинання міжшлуночкової перетинки у перімембранозній частині з проривами та відкрита артеріальна протока. Крім вродженої вади серця у хлопчика ще синдром Ді Джорджа та ювеніальний ревматоїдний артрит. Першочергово Даніель потребує ендоваскулярного закриття відкритого актеріального протоку спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у зборі коштів на дорого вартісний імплант для рятування сердечка старшого сина Даніеля до Фонду звернулася мати хлопчика, Шевченко Юлія Казимирівна. Ми розпочали проект «Даніелю потрібна допомога небайдужих людей!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
 
На допомогу сердечку Данієля відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Щиро їм за це дякуємо!
10 жовтня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Шевченко даніелю. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 16 жовтня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Даніелем, його батьками та молодшими братами, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати хлопчику життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
 
Даніель, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!