Шендерук Олександр

10 липня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований хлопчик з  м. Вінниця Шендерук Олександр, який народився 04 червня 2014 року. У хлопчика вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Сашку дуже потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Марина Володимирівна. Ми розпочали проект «Порятунок сердечка Олександра залежить від вас!», та розмістили його на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/pacient/poryatunok-serdechka-oleksandra-zalezhi... та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Олександра прийшли МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», ФОП Московченко Я.Р. та небайдужі люди, завдяки яким  необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном був придбаний та переданий до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
11липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Шендеруку Олександру. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 16 липня  у задовільному стані та гарному настрої хлопчик був виписаний додому. Як раділа його матуся!
 
Ми, разом з Сашком, його матусею, всіма рідними та близькими, щиро завдячуємо всім хто, забезпечив Інститут серця серцевим імплантом для усунення вродженої вади серця у хлопчика та врятував йому життя. 
Нам на згадку Сашко подарував декілька подарунків, дуже гарного ведмедика до нашої колекції, та яскраву картинку з великим серцем, Дякуємо!
 
Мама Сашка на сторінці Фонду у Фейсбуці залишила дуже проникливі слова вдячності:
«Не вистачить слів та емоцій щоб висловити свою вдячність та щиру подяку БФ Серце на долоні за допомогу в проведенні операції моєму сину Олександру . Без їх допомоги ми б не справились ! Дякую Вам за Вашу турботу, людяність, надзвичайно дбайливе ставлення, розуміння життєвих ситуацій, за Ваше тепло, за позитивний настрій, добре слово , яке лікує краще ліків!!!! 
Ірино Вікторівна, дай Бог Вам щастя та всього найкращого! Успіхів у справах, везіння, удачі! Ви робите дуже гарну справу! Допомога потребуючим! Бажаю мирного неба, сонячних і веселих днів, радості від життя, посмішок і добрих привітних людей на Вашому шляху! Злагоди, реалізації задуманого, легкості в досягненні цілей! Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо!»
 
Дякуємо Вам, Марино Володимирівно, та  бажаємо Вашій родині щастя, здоров’я та мирного неба.
Всього найкращого!