Сердюк Дар'я

23 травня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчинка з міста Кагарлик Київської області Сердюк Дар’я, яка народилася 05 липня 2007 року. У дівчинки діагностовано вроджену ваду серця – невеликий перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки.
Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту окклюдером для  усунення дефекту міжшлуночкової перетинки Nit-Occlud  Le VSD, вартість якого 122 515 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Сердюк Руслана Леонідівна. Фонд розпочав проект «Допоможемо сердечку Дар’ї стати здоровим!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у Дар’ї запропонував наш постійний друг та партнер компанія Vodafone  Україна. Завдяки їх підтримці та небайдужим людям, яки також надавали благодійні пожертви на рятування сердечка дівчинки, необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
24 травня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне усунення перимембранозного дефекту міжшлуночкової перетинки Сердюк Дар’ї. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 26 травня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
 
Ми, разом з родиною Сердюків, всіма їх  близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, та небайдужим людям, яки разом забезпечили покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
На згадку про своє врятоване сердечко Дар’я зробила власноруч та подарувала дуже гарного метелика. Щиро дякуємо! 
Дар’я, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій!
Хай щастить!