Салімовська Вероніка

16 вересня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з міста з міста Маріуполя Донецької області Салімовську Вероніку, яка народилась11 березня 2016 року. У дівчинки вроджена вада серця –вторинний дефект міжпередсердної перетинки та дилатація правих відділів серця. Вероніці необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Салімовська Юлія Ярославівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги Вероніці з багатодітної родини!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/prostyagnit-ruku-dopomogi-veronitsi-z-b... Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
І ось 17 вересня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Салімовській Вероніці. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 23 вересня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Веронікою, її сестрою-близнючкою Вікторією, шестирічним братиком Мироном,батьками та всіма її близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькій дівчинці життя, та стали для неї справжніми чарівниками
Ми бажаємо тобі, Вероніка, здійснення всіх твоїх мрій та надій, а також, щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!