Реут Софія

15 травня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано семирічну дівчинку з села Деражне Костопільського району Рівненської області Реут Софію, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Софійки – Реут Сніжана Валентинівна. Ми розпочали проект «Простягніть руку допомоги життєрадісній Софійці!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
На допомогу сердечку Софії відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
 
16 травня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Реут Софії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 18 травня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
На згадку про своє лікування Софійка разом з мамою залишили на дуже гарний малюнок та ще одного ведмедика-помічника. Зараз у Фонду цілих три ведмедика.
 
Ми, разом з Софійкою, її батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати дівчинці життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер!.
Софійка, рости здоровою та щасливою, нехай твоя усмішка приносить всім радість! Всього найкращого!