Наливайко Олег

19 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано семирічного хлопчика з села Маньків Локачинського району Волинської області Наливайка Олега, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернувся батько Олега – Наливайко Леонід Михайлович. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Олега!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
21 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Наливайку Олегу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 24 червня у задовільному стані та гарному настрої хлопчика було виписано додому.
 
Ми, разом з Олегом та його родиною, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати хлопчику життя, та стали для нього справжніми чарівниками! 
Олеже,  бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим! 
Всього найкращого!