Мудрик Давид

31 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований хлопчик з міста Дубно Рівненської області Мудрик Давид, який народився 30 січня 2012 року. У хлопчика вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Давиду необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 102 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Тетяна Авксентіївна. Фонд розпочав проект «Серцю Давида потрібна ваша допомога!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Давида відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном і  передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
01 серпня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Мудрику Давиду. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 03 серпня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Давидом та його матусею щиро завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» за ще одне врятоване дитяче серце.  
Давид, бажаємо тобі та твоїм рідним щастя, здоров’я та мирного неба над головою! Хай щастить!