Макарова Карина

23 квітня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчинка з міста Маріуполь Донецької області Макарова Карина, яка народилася 19 вересня 2011 року. У дівчинки діагностовано вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку.
Дівчинка потребувала ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Жанна Олексіївна. Фонд розпочав проект «Врятуємо сердечко Карини!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
Щоб врятувати сердечко Карини, Фонд звернувся до свого нового друга Іренеуша Дерека, генерального директора ТОВ «Пластікс-Україна» та його друзів. Замість подарунків на власний День Народження Іренеуш запропонував партнерам зібрати кошти на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для рятування сердечка дівчинки. Пропозиція була підтримана і потрібний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
24 квітня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Макаровій Карині. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 26 квітня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
Ми, разом з Кариною та її батьками щиро завдячуємо Генеральному директору компанії ТОВ «Пластікс-Україна» Іренеушу Дереку та його друзям за друге врятоване дитяче серце.  
На згадку про своє врятоване сердечко Карина подарувала нам гарну кицьку, а її бабуня вишила Фонду Ангела – охоронця. Щиро дякуємо! Ткож величезну вишиту картину для благодійників, ми її обов’язково передамо Іренеушу.
  
Карино, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій!
Хай щастить!