Лушнікова Ангеліна

04 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дівчинку з міста Херсон Херсонської області Лушнікову Ангеліну, яка народилась 05 червня 2015 року. У дівчинки  вроджена вада серця –  відкрита артеріальна протока. Ангеліні необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якого 64 200 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для підопічної дівчинки звернулася її опікун – Миронова Анжела Іванівна. Фонд розпочав проект «Допоможемо сердечку маленької Ангеліни!». На своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhemo-serdechku-malenkoi-angelini  та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку маленької дівчинки відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний у короткий термін та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
 
05 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Лушніковій Ангеліні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 07 червня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.  
Ми, разом з Ангеліною, та її опікунами, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
Бажаємо Ангеліні та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.