Лесенко Ольга

23 червня 2014 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано обдаровану 15 річну дівчину Лесенко Ольгу. У Ольги вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчина підліток поступила у відділення вроджених вад серця для ендоваскулярного закриття спіральною системою Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку, вартість якої 31 993 грн.

 

Сім'я Ольги, це мати, Оксана Іванівна, яка працює асистентом стоматолога в стоматологічній лікарні м. Києва.  Батько Олександр Михайлович спільно з родиною не проживає, сплачує аліменти на доньку. Ольга навчається у навчально-виховному комплексі № 3 смт. Березань Київської області та дуже гарно вишиває ікони бісером.  Мешкають разом з мамою у смт. Березань, Баришівського району Київської області. Статки родини замалі, тому самотужки знайти кошти на дороговартісну спіральну систему Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку, вони не в змозі.
З проханням надати благодійну допомогу родині Лесенко в придбанні спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA для Ольги Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку.

 

 

Ми, разом з Ольгою та її мамою, від щирого серця вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у Ольги, що дозволило 24 червня провести ендоваскулярне закриття спіральною системою дефекту відкритого артеріального протоку у дівчини у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 27 червня у задовільному стані дівчина була виписана додому.

 

 

Ми бажаємо Ользі щастя, здоров’я та успіхів.