Лакуста Ростислав

08 липня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано вісімнадцятирічного хлопця з села Стрілецький Кут, Кіцманського району Чернівецької області  Лакусту Ростислава. У хлопця  вроджена вада серця – аневризма міжпередсердної перетинки з двома проривами, гем динамічно значимими та значна дилатацію правих відділів серця. 
Ростиславу потрібна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 105 000 грн. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для старшого сина звернулась мати Ростислава – Лакуста Людмила Дмитрівна. Фонд розпочав проект «Врятуємо сердечко Ростислава!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку студента першого курсу Чернівецького професійного машинобудівного ліцею наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
09 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проведена ендоваскулярна корекція вродженої вади серця Лакусті Ростиславу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 14 липня у задовільному стані хлопець був виписаний додому. 
 
Ми, разом з Ростиславом, його матусею та молодшою сестричкою Софійкою, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопця. 
Бажаємо Ростиславу здоров’я, успіхів в навчанні, всіх гараздів та мирного неба.