Лагута Іван

 
30 серпня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований п’ятнадцятирічний хлопець з м. Одеса Лагута Іван, який народився 21 квітня 2001 року.  У Івана вроджена вада серця - множинні вторинні дефекти міжпередсердної перетинки. Пролапс мітрального клапана І ступеня, з невеликою мітральною недостатністю. 
 
Івану необхідно термінове ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопця – Лепетун Яна Олександрівна. Фонд розпочав проект «Івану потрібна допомога небайдужих людей!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD для Лагути Івана, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
31 серпня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Лагуті Івану. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 02 вересня  у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
Ми, разом з Іваном, його матусею та молодшим братиком Михайликом щиро завдячуємо компанії Vodafone  Україна  за врятоване дитяче серце.  
Іване, бажаємо тобі щастя, здоров’я, мирного неба та всіх гараздів! Хай щастить!