Кузіна Поліна

19 липня 2016 в дитяче відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізували шестирічну дівчинку з м.. Харкова Кузіну Поліну, у неї був вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Полінка потрібно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером Nit-Occlud в комплекті, вартість якого 86 884 грн
 
.
 
 
У Фонд з проханням надати допомогу в придбанні доровартісного витратного матеріалу звернулася мати Поліни Олена, яка виховує дитину самостійно. Ми почали проект «Врятуємо серце маленької харків'янки Полінки». Фонд на своєму сайті і сторінці Фейсбук розмістив інформацію про дівчинку і всі необхідні підтверджуючі документи. За час проекту ми змогли зібрати 25 000 грн, решту коштів надав наш постійний партнер і друг компанія «Vodafone України». Завдяки компанії «Vodafone Україна» і небайдужим людям ми змогли придбати необхідний окклюдер для усунення дефекту Nit-Occlud і імплантаційнний Шиф для Nit-Occlud.
 
 
 
 
 
21 липня 2016 в ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено Рентгенендоваскулярні закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Кузиною Поліні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і 26 липня в задовільному стані дівчинка була виписана додому.
На згадку про перебування в дитячому відділенні Інституту серця Полінка залишила нам дуже красивий малюнок.
 
 
 
 
Ми, разом з мамою Оленою, маленької Полінка, щиро вдячні компанії «Vodafone України», яка допомогла врятувати дівчинці життя!
 
 
Зі свого боку Фонд бажає маленькій Полінці здоров'я, щастя, мирного неба і вступу до школи! Всього найкращого!