Кропіна Анна

03 січня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано десятирічна дівчинку з села Долинське Бердянського району Запорізької області Кропіну Анну, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Анни – Кропіна Яна Миколаївна. Ми розпочали проект «Зробимо сердечко Ганнусі здоровим!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у дівчинки запропонувала німецька компанія PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які надали спіральний комплект Nit-Occlud PDA для Анни. 
04 січня 2018 року, як раз напередодні Різдвяних Свят у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Кропіній Анні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 06 січня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з мамою, Яною Миколаївною, батьком, Денисом Миколайовичем, молодшою сестричкою Веронікаю, всіма близькими та рідними, щиро вдячні німецькій компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які допомогли врятувати дівчинці життя! 
 
Аннушка, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!