Коваленко Ілля

09 березня 2016 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» був госпіталізований шістнадцятирічний  хлопець  з м. Києва Ілля Коваленко, який народився 02 липня 1999 року. У Іллі вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. 
 
 
Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопцю  потрібно ендоваскулярне закриття дефекту відкритого артеріального протоку  з використанням спіральної системи Nit-Occlud PDA, вартість системи 58 957 грн.
 
 
Сім'я Іллі, це мати, Коваленко Людмила Миколаївна. Мешкає родина у м. Києві. Мати хлопця, Людмила Миколаївна, лікар-педіатр Київської обласної лікарні №2, Інвалід війни, та мати-одиначка. Головне бажання  Мами Іллі, щоб він був здоровий та обов’язково став лікарем. Ілля спокійний, виважений хлопець, під час знаходження у Інституті серця зважував , я буде здавати ЗНО. Людмила Миколаївна виховує сина самотужки, їй допомога родина рідної сестри, теж лікаря. Заробітної плати лікаря-педіатра ледве вистачає на прожиття, тому самостійно придбати дороговартісну спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина Людмила Миколаївна не в змозі. 
З проханням надати благодійну допомогу для придбання спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA для шістнадцятирічного Іллі Коваленка Фонд звернувся до компанії Vodafone Україна и отримав підтримку.
 
 
Ми, разом з Іллею, його матусею та всіма рідними, завдячуємо компанії МТС Україна (представник торгової марки Vodafone в Україні), яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопця, що дозволило 19 березня провести ендоваскулярне закриття дефекту відкритого артеріального протоку хлопцю у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, та 12 березня у задовільному стані Ілля був виписаний додому. 
Мама Іллі не тільки лікар, але й чудовий художник, на вдячність вона намалювала та подарила нам дуже гарну картину. Дякуємо!
 
 
 
Бажаємо Іллі здійснити власну ы матусину мрію - стати гарним лікарем! Всій дружній родині Коваленків здоров’я та всіх гараздів.