Ковальчук Аріна

06 червня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано чотирирічну дівчинку з села Іванів,Калинівського району Вінницької області Ковальчук Аріну, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Аріни – Ковальчук Олена Ігорівна. Ми розпочали проект «Сердечко маленької дівчинки Аріни у небезпеці!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у малечі запропонувала німецька компанія PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які надали спіральний комплект Nit-Occlud PDA для маленької Аріни. 
 
07 червня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Ковальчук Аріні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 09 червня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з мамою, Оленою Ігорівною, батьком, Сергієм Івановичем,  всіма близькими та рідними, щиро вдячні німецькій компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які допомогли врятувати дівчинці життя! 
Аріночка, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збуваються! Всього найкращого!