Костюченко Єлизавета

08 липня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була  госпіталізована дівчина з села Штанівка Білопільського району Сумської області Костюченко Єлизавета, яка народилася 12 серпня 2003 року. У дівчини діагностовано вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. 
Єлизавета, потребує ендоваскулярного закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої 64 200 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчини – Костюченко Валентина Володимирівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги сердечку Єлизавети!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчину та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/prostyagnit-ruku-dopomogi-serdechku-elizaveti
 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
І ось 10 липня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Костюченко Єлизаветі.
Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 11липня у задовільному стані та гарному настрої дівчина була виписана додому.
Ми, разом з Єлизаветою, всіма її близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати гарній дівчині життя, та стали для неї справжніми чарівниками
Зі свого боку, ми бажаємо тобі, Єлизавета, щастя, здоров’я та мирного неба. Нових перемог у музикальних конкурсах та всього найкращого!