Глухова Юлія

14 вересня 2017 року у ДУ «Інститут серця МОЗ України» проконсультували  одинадцятирічну дівчинку з села Павлівка, Чернігівського району, Чернігівської області Глухову Юлію, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Юлія потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Юлії – Глухова Світлана Миколаївна. Ми розпочали проект «порятунок сердечка Юлії залежить від васі!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у Юлії запропонував наш постійний друг та партнер компанія "Vodafone  Україна". Завдяки їх підтримці необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
І ось у останній день січня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Глуховій Юлії. Післяопераційний період пройшов без особливостей,та вже 03 лютого у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з родиною Глухових,  всіма їх  близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Зі свого боку Фонд бажає Юлії здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!