Дяков Олександр

13 листопада 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано шестирічного хлопчика з семидітної родини Дякових, Дякова Олександра. У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока та мінімальна аортальна недостатність. Сашко потребує  термінового ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась багатодітна мати Олександра Дякова Галина Анатоліївна, яка разом з чоловіком Віктором Олександровичем виховують семеро неповнолітніх дітей. Проживає родина Дякових у селі Кідры, Володимирецького району, Рівненської області. Щоб допомогти хлопчику ми розпочали проект «Олександр з багатодітної сім’ї потребує допомоги!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у Сашка запропонувала німецька компанія PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які надали спіральний комплект Nit-Occlud PDA для маленького хлопчика Ми щиро вдячні за допомогу!
 
13 листопада 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Дякову Олександру. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 17 листопада  у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. 
Ми, разом з багатодітною родиною Дякових, щиро вдячні німецькій компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які допомогли врятувати хлопчику життя! Це вже третя наша співпраця з врятуванню дитячих сердечок.
 
З свого боку Фонд бажає Олександру, та його великій родині здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!